Jeśli masz pytanie, skontaktuj się (48) 58 526 12 00

O nas

Sklep NutriZoo jest odpowiedzią na potrzeby właścicieli i hodowców zwierząt, którzy na pierwszym miejscu stawiają zdrowie i samopoczucie swoich podopiecznych. Brak naturalnych i bezpiecznych preparatów dla psów, kotów oraz koni na naszym rynku stał się dla nas impulsem do stworzenia suplementów, bazujących na sprawdzonych i ekologicznych składnikach. Z miłości do naszych małych przyjaciół powstały preparaty w pełni wykorzystujące właściwości, płynące z darów natury.

Jako pierwsi w Polsce wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i oferujemy nutraceutyki dla zwierząt. Nutraceutyki to izolowane z żywności najbardziej wartościowe składniki, zamknięte m.in. w tabletkach lub kapsułkach. Nasi specjaliści wyselekcjonowali z żywności tylko te elementy, które są potrzebne do prawidłowego rozwoju zwierząt. Dzięki temu otrzymaliśmy produkty, które organizm przyswaja tak dobrze, jak pokarm. W naszej ofercie znajdują się preparaty wspomagające pracę oraz leczenie stanów zapalnych stawów, takich jak: zwyrodnienie stawów, dysplazja, czy reumatyzm u psów, kotów i koni. Nieliczni zdają sobie sprawę z tego, jak ważne dla rozbieganych psów i kotów są zdrowe stawy. Opieką otaczamy również skórę zwierząt, która podatna jest na liczne alergie i skaleczenia. Posiadamy produkty wskazane do stosowania przy atopowych zmianach skórnych, oparzeniach oraz w celu oczyszczenia i dezynfekcji ran.

W laboratorium NutriZoo nieustannie się szkolimy oraz pracujemy nad nowymi preparatami, by stale poszerzać ofertę o kolejne nutraceutyki i produkty na stawy dla psa, kota oraz konia. Zarówno zwierzęta domowe, jak i zwierzęta hodowlane, wymagają właściwej diety i troskliwej pielęgnacji, aby cieszyć się dobrym zdrowiem przez wszystkie lata swojego życia.