O produktach

wesołe psy biegnące po zielonej trawie

Obecność zwierząt w naszym życiu związana jest z wieloma potrzebami. Z biegiem lat zmieniliśmy podejście do naszych mniejszych przyjaciół. Doceniamy ich radość na nasz widok, uwielbiamy się nimi opiekować i przyglądać się ich zabawom. Poprzez opiekę i odpowiednią troskę uczymy siebie i nasze dzieci odpowiedzialności i empatii. Traktujemy zwierzęta jak prawdziwych przyjaciół, a nawet członków rodziny. Po ich odejściu długo nie potrafimy się pozbierać, odczuwamy ogromną stratę. Dbamy o naszych podopiecznych jak o własne dzieci, dlatego chcemy dla nich tego, co najlepsze. Zarówno zwierzęta domowe, jak i zwierzęta hodowlane, wymagają właściwej diety i troskliwej pielęgnacji, aby cieszyć się dobrym zdrowiem przez wszystkie lata swojego życia.

W krótkim czasie po wejściu na nasz rynek nutraceutyków – substancji, które mogą być uważane za żywność lub część żywności i dostarczają korzyści zdrowotnych, włączając zapobieganie i/lub leczenie chorób – oraz zaobserwowaniu u ludzi pozytywnych skutków ich regularnego stosowania, pojawiła się idea zadbania o zdrowie zwierząt w taki sam, naturalny sposób. Znaleźliśmy rozwiązanie problemów wielu hodowców i opiekunów zwierząt domowych, łącząc skuteczność silnych preparatów wraz z delikatnością produktów, które w pełni wykorzystują właściwości natury.

Wiele zwierząt zmaga się ze stanami zapalnymi stawów, takimi jak: zwyrodnienie stawów, dysplazja, czy reumatyzm. Są to schorzenia powszechnie występujące głównie u dużych i starszych psów, ale zdarzają się od tej reguły odstępstwa. Pies, który do tej pory tuż po przebudzeniu czekał pod drzwiami ze smyczą w pysku, wesoło merdając ogonem, teraz może nie być chętny do spacerów lub poruszać się bardzo powoli. To dla nas wyraźny sygnał, że zwierzę odczuwa dyskomfort. W swojej ofercie posiadamy preparaty na stawy dla psów i kotów, które mogą być stosowane zarówno profilaktycznie oraz jako uzupełnienie kuracji leczniczej. Opieką otaczamy również skórę zwierząt, która jest wyjątkowo podatna na liczne alergie, skaleczenia i zadrapania.

Doceńmy to, co naturalne i nieprzetworzone i z większą ufnością spójrzmy na nierozpowszechnione jeszcze na polskim rynku nutraceutyki, których ogromnym atutem jest fakt, że nie są postrzegane przez ludzi jako leki, lecz jako produkty żywieniowe ukierunkowane na konkretny problem zdrowotny. Warto pamiętać, że schorzenia nie omijają zwierząt. Są one tak samo podatne na różne choroby, jak i ludzie.