Kiedy kot zjada ćmę

Kiedy kot zjada ćmę

Całkowita cisza opanowała dom. Czujesz, że coś się święci. Nie chcąc przerywać tego bezgłosu, spokojnie rozglądasz się po pokoju. Zauważasz go. Kot przybrał pozycję łowcy doskonałego. Jest całkowicie skupiony. W bezruchu spogląda na siedzącą pod lampą ofiarę – ćmę. Uśmiechasz się z lekkim zażenowaniem, jednak wciąż obserwujesz swojego kocura-tropiciela. Jeden zwinny skok i... upolował, porwał i połknął. 

Stawy małych psów i kotów

Stawy małych psów i kotów

Czy mały pies może mieć problemy ze stawami, a kot zawsze będzie spadał na 4 łapy? Energiczny pies, aktywny i ruchliwy kot dają mnóstwo radości! Jednak kiedy zaczynają mieć problemy ze zdrowiem, są mniej chętne do zabawy i nie chcą wychodzić na spacery, a to może być przyczyną wielu zmartwień. Na jakie zachowanie naszych pupili powinniśmy zwrócić szczególną uwagę?

Antinol Sizarol – naturalna pomoc na zwyrodnienie stawów dla psów i kotów

Antinol Sizarol – naturalna pomoc na zwyrodnienie stawów dla psów i kotów

Zwyrodnienie stawów to schorzenie związane z uszkodzeniem chrząstki, które dotyka psy wielu ras, bez znaczenia ile mają lat, jednak częściej spotykane jest u dużych psów w podeszłym wieku. Stan zapalny stawu tworzy się na skutek uszkodzenia chrząstki, co w rezultacie prowadzi do zmian zwyrodnieniowych. Jest to schorzenie, które niestety ma charakter postępujący, a zmiany są nieodwracalne.

Witaminy dla kota

Witaminy dla kota

Dbamy o prawidłowy rozwój naszych czworonożnych podopiecznych, podając im najlepsze karmy, dostarczając rozrywki oraz otaczając odpowiednią troską i miłością. Kupujemy wyszukany pokarm z najwyższej półki, często nie zwracając uwagi na skład i przede wszystkim potrzeby naszego kota. A koty, tak jak ludzie, posiadają indywidualne zapotrzebowanie na energię oraz składniki odżywcze, pochodzące z dobrego źródła.