4 sie 2015

Antinol Sizarol – naturalna pomoc na zwyrodnienie stawów dla psów i kotów

Antinol Sizarol – naturalna pomoc na zwyrodnienie stawów dla psów i kotów

Zwyrodnienie stawów to schorzenie związane z uszkodzeniem chrząstki, które dotyka psy wielu ras, bez znaczenia ile mają lat, jednak bardziej powszechnie spotykane jest u dużych psów w podeszłym wieku. U dużych ras psów stosunkowo częściej pojawiają się problemy ze stawami oraz choroby stawów. Stan zapalny stawu tworzy się na skutek uszkodzenia chrząstki, co w rezultacie prowadzi do zmian zwyrodnieniowych. Jest to schorzenie, które niestety ma charakter postępujący, co w praktyce oznacza, że powstałe zmiany w strukturze stawów są już nieodwracalne.

Można jednak zatrzymać lub spowolnić proces zwyrodnieniowy stawów, poprzez odpowiednią dietę i suplementację.

Co na chore stawy i reumatyzm u psa lub kota?

Często stajemy przed niełatwym wyborem odpowiedniego preparatu poprawiającego zdrowie naszego pupila. Wybór nie jest łatwy, ponieważ na rynku znajduje się obecnie wiele produktów, które wspomagają leczenie oraz pracę stawów, przeciwdziałają zwyrodnieniom oraz zapobiegają rozwojowi reumatyzmu. Jeśli dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych zwierząt, musimy pamiętać, że najlepszym rozwiązaniem będą preparaty na stawy oparte na całkowicie naturalnych składnikach. Pomimo swojego bezpiecznego składu, Antinol Sizarol jest takim suplementem, który doskonale wzmacnia stawy psów i kotów oraz przeciwdziała rozwojowi choroby zwyrodnieniowej, skutecznie ją spowalniając.

Naturalna pomoc na chore stawy Twojego pupila

Po kilku latach prac naszych specjalistów w laboratorium nad suplementem wspomagającym pracę stawów u zwierząt, możemy się pochwalić stworzeniem preparatu skutecznego, a jednocześnie stanowiącego kompozycję naturalnych składników. Antinol Sizarol, jako karma uzupełniająca dla psów i kotów, został wykorzystany w wielu badaniach naukowych na całym świecie, m.in. w: Azji Wschodniej, Australii, Rosji i USA. Najnowsze badania aktualnie są prowadzone w Niemczech i na Węgrzech, a ich wstępne wyniki są również obiecujące. W badaniach potwierdzono skuteczność preparatu głównie na reumatyzm, chorobę zwyrodnieniową stawów, a także w schorzeniach skórnych i sercowo-naczyniowych. Jego działanie polega na blokowaniu wewnętrznych procesów zapalnych, odpowiedzialnych za występowanie objawów chorób stawów u psów i kotów.

W jaki sposób Antinol Sizarol działa na chore stawy?

Aktywnym składnikiem preparatu jest stabilizowany ekstrakt tłuszczowy z zielonych małż nowozelandzkich – PCSO-524™, który jest o wiele bardziej aktywny od innych substancji zmniejszających dolegliwości stawów o podłożu zapalnym. W przeliczeniu wielkości dawki na kilogram masy ciała dziennie jest on: 200 razy aktywniejszy niż olej lniany, 175 razy aktywniejszy niż olej z łososia, 125 razy aktywniejszy niż sproszkowane małże zielone, 100 razy aktywniejszy niż Max EPA. Pomimo tak silnego działania, jest on bardzo bezpieczny i może być stosowany zarówno przez psy, jak i koty.

Warto pamiętać, że zwyrodnieniu stawów możemy zapobiec, podając naszym zwierzętom wartościowe posiłki oraz uzupełniając ich dietę we właściwe składniki odżywcze.

Powiązane produkty

  • Antinol® Pies 30 kapsułek

    Antinol® Pies 30 kapsułek

    120,00 zł

    Antinol® Sizarol™ Pies to karma uzupełniająca dla zwierząt towarzyszących. Zawiera kompleks lipidowy znany na całym świecie jako PCSO-524™

Komentarze (0)